KONST / Litografier / Färglitografi 12432066
nr 1243 2066
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Vintermotiv. Signerad, numrerad 172/250. Motivet: 29x42 cm
måndag 25 mars 2019
kl 18:32:25
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson